Страхування

Автомобільний дім «Соллі-Плюс» має довгострокові відносини з провідними страховими компаніями. Ми пропонуємо вам найактуальніші і вигідні умови на ринку автострахування з оформленням безпосередньо в автоцентрі Ravon.

Види страхування

ОСАГО (автоцивілка)

Умови обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту (ОСАГО) регулюються законодавством України і однакові для всіх страхових компаній. Однак, з СК «Арсенал Страхування» клієнт отримує безліч додаткових опцій і цілодобовий сервіс.
Страхові ризики за договором
Компенсація збитків третім (потерпілим) особам, які зробив автомобіль клієнта в результаті ДТП:
  • 200 000 долл на одного потерпілого (якщо заподіяно шкоду життю чи здоров'ю)
  • 100 000 грн на одного потерпілого (якщо викликана збиток майну)

КАСКО «ALL RISKS»

Застрахувавши свій автомобіль за програмою «All Risks» (від всіх ризиків), ви отримаєте відшкодування збитку в результаті якого-небудь зовнішнього фізичного впливу в результаті випадкових і непередбачених подій, а також традиційних ризиків КАСКО: викрадення, збиток в разі ДТП, збитки в результаті стихійних лих, пожежі та протиправних дій третіх осіб.

КАСКО «50/50»

Застрахувавши свій автомобіль за програмою «50/50», ви отримаєте відшкодування збитку в результаті будь-якого зовнішнього фізичного впливу в результаті випадкових і непередбачених подій, а також традиційних ризиків КАСКО: викрадення, збиток в результаті ДТП, збитки в результаті стихійних лих, пожежі і протиправних дій третіх осіб. При відсутності страхових випадків, клієнт економить до 45% від вартості КАСКО «All Risks».