Акція від Ravon «Соллі-Плюс» - Сезон подарунків відкрито!

12 апреля 2018

При покупці будь-якого автомобіля з модельного ряду   Ravon ( R2 , R4 , Gentra )   — ви отримуєте   установку біксенонові лінз в штатні фари, установку сигналізації або   захисне антикорозійне і антигравійне покриття днища і арок, а також обробку прихованих порожнин кузова,   кришки багажника, капота, порогів автомобіля.

  • Біксенонові   лінзи   -   одна з варіацій поліпшення головного світла авто. Вони   встановлюються     в   штатні   фари   і відрізняються тим, що у   таких фар   краще фокусування світлового потоку і підвищена яскравість.   Монтуються   в   фари   автомобіля і забезпечують ближнім і дальнім світлом. Фахівці автоцентру   Ravon   & laquo; Соллі Плюс »   встановлять біксенонові   лінзи   протягом 2 робочих днів.
  • У установку сигналізації, зі зворотним зв'язком і діалоговим кодуванням, включені комплект сигналізації і роботу по установці.
  • У захисну антикорозійну і антигравійне обробку днища і арок включені витратні матеріали та роботи по їх нанесенню / установці.

Наш автосалон пропонує скористатися послугами лізингу та кредитування. Подарунок (біксенонові   лінзи   з установкою або захисне покриття днища і арок  )   отримують все *, незалежно від форми розрахунків.

Поспішайте скористатися ексклюзивною пропозицією від   Ravon & laquo; Соллі-Плюс ».

Акція діє до 30   квітня 2018 року і поширюється на весь модельний ряд   Ravon.

* Знижки та акції не сумуються. Тобто, при придбанні автомобіля зі знижкою за спеціальною пропозицією акція не дійсна.

Розсилка новин
Залиште свій e-mail і отримуйте першими інформацію про Ravon, заходах, акції та знижки нашого салону
Підписатися на розсилку