Гарантійний ремонт

Гарантія на автомобілі Ravon становить 3 роки (тридцять шість місяців) при пробігу не більше 100 000 (ста тисяч) кілометрів, в залежності від того, що настане раніше.

Гарантійний термін відраховується з дня передачі автомобіля дилером першому власнику. При переході автомобіля до іншого власника період для пред'явлення вимог, пов'язаних з недоліками якості, зберігається в межах терміну та пробігу, встановлених при передачі автомобіля першому власнику. Більш детальну інформацію по гарантії та сервісного обслуговування можна отримати в автосалоні офіційного дилера Ravon від «Соллі-Плюс».

Гарантійні зобов'язання Виробника (Продавця) на автомобілі торгової марки RAVON

 1. Виробник (Продавець) несе зобов'язання по гарантійному обслуговуванню автомобілів протягом визначеного для нього гарантійного терміну, протягом якого він зобов'язується безкоштовно усунути виявлені виробничі дефекти і несправності.
 2. На Автомобілі торгової марки RAVON Виробником (Продавцем) встановлюється гарантійний термін три роки і / або 100 000 км пробігу в залежності від того, яка з перерахованих подій наступить раніше. Гарантійний термін обчислюється від дати передачі автомобіля Покупцеві, яка вказується в Акті прийому-передачі Автомобіля і вноситься на першій сторінці сервісної книжки.
 3. На специфічні складові частини, агрегати, деталі та елементи Автомобіля Продавцем встановлюється гарантійний строк меншої тривалості, про що зазначено в Сервісній книжці на Автомобіль.
  1. Гарантійний термін в межах 24 місяців або 50 000 км пробігу в залежності від того, яка з перерахованих подій наступить раніше, встановлюється на такі елементи автомобіля:
   кульові шарніри деталей підвіски і кермової наконечник;
   сайлент-блоки;
   привід напівосьової в зборі;
   опори силового агрегату, трансмісії, подушки підвіски двигуна;
   карданні шарніри, хрестовини;
   коробка передач - механічна, автоматична;
   блок циліндрів, вал колінчастий, поршень, шатун, головка блоку циліндрів, вал розподільчий;
   шківи;
   вісь задня.
   сайлент-блоки;
   привід напівосьової в зборі;
   карданні шарніри, хрестовини;
   Розгорнути
  2. Гарантійний термін в межах 12 місяців або 20 000 км пробігу в залежності від того, яка з перерахованих подій наступить раніше, встановлюється на такі елементи автомобіля:
   сайлент-блоки;
   привід напівосьової в зборі;
   карданні шарніри, хрестовини;
   Розгорнути
  3. На специфічні складові частини (вузли та агрегати) транспортного засобу, підвладні впливу зносу природного характеру, встановлюється гарантійний термін не більше 6 місяців з дня передачі автомобіля першому покупцеві або 10 000 км пробігу (що настане раніше):
   сайлент-блоки;
   привід напівосьової в зборі;
   карданні шарніри, хрестовини;
   Розгорнути
 4. Гарантійні зобов'язання Продавця (Виробника) втрачають силу в наступних випадках:
  1. самовільної розбирання і розкриття Покупцем вузлів і агрегатів автомобіля; обслуговування та / або ремонту автомобіля не в офіційних центрах сервісної мережі RAVON
  2. установки на автомобіль деталей (вузлів або агрегатів), або внесення зміни в його конструкцію або обладнання, несанкціонованих Продавцем, в тому числі, заміна штатних колісних дисків на неоригінальні - непередбачений каталогом запасних частин RAVON; встановлення та підключення до штатних електричних ланцюгів сигналізацій, автомагнітол, системи центрального замка, електричних склопідйомників або інших електронних або електричних систем, які не мають дозволу Продавцем для застосування на даному автомобілі
  3. пошкодження в результаті аварії деталей і агрегатів автотранспортного засобу
  4. якщо причиною несправності автомобіля були: експлуатація з надмірними навантаженнями, зокрема використання автомобіля під таксі; проведення змін тюнінгового характеру без дозволу Продавця (в тому числі, доробка кузовних елементів, силового агрегату, трансмісії, підвіски, електроніки двигуна і т.п.); недотримання або порушення правил експлуатації, догляду та обслуговування автомобіля
  5. якщо причиною несправності автомобіля з'явився «природний знос», особливо при інтенсивній експлуатації автомобіля, що не може вважатися виробничим дефектом;
  6. Гарантійні зобов'язання Продавця (Виробника) не поширюються на деталі і вузли автомобіля, підвладні впливу нормального фізичного зносу, а саме: фільтри, гальмівні колодки, приводні ремені, свічки запалювання, реле поворотів, диски зчеплення, скла, щітки стеклоочістеля, контакти запалювання, конденсатори, автолампи, сальники, пильовики та полімерні вироби.